UWAGA!

Citroen Berlingo Van najlepszym małym samochodem dostawczym

2018-06-04
13:00
 

W restauracji Warszawa Wschodnia odbyła się gala wręczenia nagród flotowych w plebiscycie Fleet Derby 2016 oraz testach samochodowych Fleet Auto Premium, Fleet Cars i Fleet Vans. W tegorocznej edycji firma Fleet Meetings, wydawca magazynu „Fleet”, wyróżniła samochód Citroën Berlingo Van, nadając mu tytuł „Najlepszego małego samochodu dostawczego”.

Citroën Berlingo Van to praktyczny i wszechstronny model samochodu dostawczego, wyposażony w najnowsze technologie. Najnowszy model jest już dostępny w salonie Citroen HADM Gramatowski w Elblągu.
       W trosce o komfort kierowców Citroen wprowadził rozwiązania ułatwiające przewóz ładunków m.in. bagażnik dachowy czy uchylną tylną część drzwi przesuwnych. Citroën Berlingo Van ma duże możliwości zarówno pod względem ładowności (dopuszczane obciążenie do 830 kg), jak i objętości ładunkowej (do 3,7m3 w wersji Long). Dzięki zoptymalizowanym wymiarom można w nim bez problemu umieścić jedną lub dwie europalety. Modułowy fotel pasażera Extenso oraz trzy homologowane miejsca w kabinie pozwalają na dostosowanie wnętrza do różnych potrzeb. Duży rozstaw osi zapewnia doskonałe trzymanie się drogi, wpływając na komfort jazdy.
      
       Inteligentne technologie i wyposażenie

 

 Citroën Berlingo jest przyjazny w codziennym użytkowaniu. Przyczyniają się do tego użyteczne i intuicyjne technologie, takie jak Grip Control czy kamera cofania, ułatwiające Ci codzienne obowiązki związane z Twoją działalnością zawodową.
       Ekran dotykowy 7``, System Active City Brake, Grip Control oraz kamera cofania która aktywuje się po włączeniu biegu wstecznego to tylko nieliczne udogodnienia które czekają nas w najnowszym Citroenie Berlingo.
       Serdecznie zapraszamy do naszego salonu Citroen HADM Gramatowski w Elblągu, który usytuowany jest w pobliżu drogi S7, daje to możliwość łatwego dojazdu, szczególnie klientom z Gdańska i Kościerzyny, gdzie aktualnie nie ma żadnego autoryzowanego dealera marki Citroen.
      
       Najnowszy Autoryzowany Serwis i Salon Skoda, w Elblągu oferuje Państwu: 
       Sprzedaż nowych samochodów marki Skoda 
       Szeroką ofertę kredytów i leasingów
       Sprzedaż aut używanych wszystkich marek
       Naprawy mechaniczne i elektryczne 
       Naprawy blacharsko - lakiernicze, w tym bezgotówkowa likwidacja szkód z OC/AC
       Bezpłatne auta zastępcze z OC sprawcy
       Wypożyczalnia samochodów (w naszej ofercie posiadamy auta nie starsze niż rok z niskimi przebiegami) 
       Sprzedaż ubezpieczeń OC/AC do aut wszystkich marek. 
      
       Autoryzowany Dealer HADM Gramatowski
       ul. Warszawska 87
       82-300 Elbląg
       tel.: + 48 55 235 24 57
       www.hadm.pl
      

-----------Art. sponsorowany------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej