UWAGA!

Co zrobić, żeby Twój dywan wyglądał jak nowy?

2014-02-15
08:00
 

Pranie dywanów to ważny element porządków domowych. Trudno jest się przed tym uchronić. Pranie dywanów wpływa na nasze zdrowie, gdyż samo odkurzanie, nie jest w stanie usunąć bakterii zgromadzonych w wykładzinie. Warto zadbać o to, aby nasz dywan został odpowiednio wyprany.

Badania dowodzą, że przeciętny dywan może być schronieniem dla milionów szkodliwych bakterii. W połączeniu z roztoczami kurzu domowego i pyłem nieuprany dywan jest siedliskiem ukrytych zagrożeń dla zdrowia, szczególnie dla alergików i niemowląt.
       Poza korzyściami związanymi z higieną i zdrowiem, pranie dywanów przynosi również korzyści estetyczne – w łatwy sposób pozbywamy się plam, dywan jest odświeżony i ładnie pachnie. Poza tym regularne pranie przedłuża żywotność dywanów.
      
       Jakie są sposoby na pranie dywanów?
       Oczywiście metod jest wiele. Niezaprzeczalnie najskuteczniejsze jest ręczne „szorowanie” szczotką ryżową, lecz wiąże się to ze sporymi trudnościami – tracimy dużo czasu, jeszcze więcej energii, a dywan schnie dwa dni. Można wyprać dywan „na sucho” – sodą lub środkami chemicznymi. Niestety w ten sposób dywan będzie tylko odświeżony, a mocniejsze plamy nie znikną. Najlepszą metodą jest pranie za pomocą odkurzacza piorącego, jednak dobry sprzęt ma swoją cenę.
       Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom proponujemy Państwu kompleksowe pranie dywanów, łóżek, wykładzin, krzeseł, foteli itp. To wszystko w najlepszych cenach w Elblągu.

 

Pracujemy na najlepszym sprzęcie firmy Karcher, któremu nie straszna żadna plama. Dodatkową zaletą jest to, że po praniu dywan schnie przeciętnie tylko dwie godziny! Do prania używamy środków najwyższej jakości, które pozostawiają na długo zapach czystości i świeżości.
      
       Gwarantujemy szybki termin realizacji usługi, bezpłatny dojazd do domu klienta. Świadczymy usługi również poza Elblągiem.
      
       Minimalna kwota zamówienia w Elblągu to 40 zł. Poza miastem 100 zł.
      
       Więcej informacji pod numerem telefonu: 509-528-674 lub na facebooku.
      
      

---------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej