UWAGA!

Czas na quiz! Co Ty wiesz o miejskich spółkach

 
Elbląg, Czas na quiz! Co Ty wiesz o miejskich spółkach
(fot. Anna Dembińska)

Elbląski samorząd ma udziały w kilkunastu spółkach, większość z nich jest w 100-procentach własnością miasta. Sprawdź, ile wiesz o firmach, które na co dzień świadczą usługi mieszkańcom w takich dziedzinach jak komunikacja, ochrona środowiska czy też dostawa mediów.

W której spółce pracuje najwięcej osób, a w której przeciętne miesięczne wynagrodzenie jest najwyższe? Jak nazywają się szefowie niektórych miejskich przedsiębiorstw? To tylko niektóre z pytań, które czekają na Was w naszym najnowszym quizie. Mamy nadzieję, że quiz nie sprawi Wam większych trudności. Życzymy udanej zabawy!
       Nie zapomnijcie pochwalić się swoim wynikiem wśród znajomych na Facebooku. 
      
       Aktualny quiz znajdziecie tutaj
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Zobacz inne quizy portElu

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Wiem, że po wyborach, często tam zarabiają "przedstawiciele" partii rządzącej, czyli wygrywającej. Ciepła posadka to się popularnie nazywa. Wygrałem?
 • Na temat naszych Spółek to już tylko guizy pozostają. Przykre to, że innych priorytetów się nie uwzględnia, nikt nie słucha głosów mieszkańców ani nie realizuje obietnic, chociażby obniżka za ciepło te 20%. Czy to ważne jak nazywają się szefowie i to niektórych spółek, a może by tak zacząć oceniać działalność szefów przez mieszkańców, bo przecież to My Ich utrzymujemy.
 • Rafał, powaliłeś mnie tym pomysłem na quiz. Chociaż. .. .w dniu żałoby narodowej, może coś w tym jest ? Pozdrawiam, Redakcję.
 • proponuj quiz na temat epecu.
 • redaktor @pampi-Zawada. - Właśnie wybierałem taką tematykę, by nie kolidowała z żałobą narodową.
 • Infografike wystawic z opisem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Szybciejprosciej(2019-01-19)
 • Co wiem o spółkach miejskich ? A to wiem że tam zasiadają na stołkach stare komuchy z elbląskiego układu komuszo-biznesowego są to zazwyczaj stare dziady i ich pociotki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Gość36(2019-01-20)
 • A co tak o EPECu?Tam pracują elblążanie ,jak większość z nas,a że prezesi zmieniają się jak w kalejdoskopie,to już inna sprawa.Wywalić z magistratu tego grubego bufona,który na nas wszystkich-mieszkańców tego miasta głęboko w doopie.
Reklama