UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jjrr - nie bardzo rozumiem określenie "komunistyczny Elbląg". To ma być określenie czego. Zjawiska, faktu czy po prostu własnego odczucia. Jeżeli to ostatnie to chyba jest to trochę zbyt emocjonalne i nie poparte żadnymi konkretami. My Polacy często lubimy popisywać się takimi zwrotami uważając, że jesteśmy bezkompromisowi i rzeczowi. Tymczasem brzmi to śmiesznie i trąci prymitywizmem.
  • @Rrjj - @ Rrjj komunistyczne społeczeństwo czyli Homo sovieticus. Elbląg pasuje w 100% w tej kategorii. Wszędzie jest kolesiostwo, złodziejstwo i mało kto pracuje. Tu rencinka, tam papieroski z granicy, jakieś lewe dotacje na ziemie rolnicze, których nie uprawia, lecz tylko posiada. Wszystko oparte jest na absolutyzmie i dialektyce oddania partyjnego. UM może kraść, UM może być złożony z degeneratów, ale i tak wybiorą ich w wyborach, oportunizm, brak respektowania wspólnej własności i skłonność do drobnych kradzieży, albo robienie z publicznej części swoją prywatna jak np parkingi wzdłuż ulic. Ścieżki rowerowe to dla elblążan zmarnowana powierzchnia, bo nie można samochodu parkować, czyli absolutny brak respektowania wspólnoty publicznej. Zarzuciłem mi prymitywizm. .. mam wymieniać dalej, czy już Ci rura zmiękła i zaszczypala Cię prawda?
  • @Jjrr - sam jestes komuchem, dziwaku
  • @Jjrr - Z tym prleowska mentalnością to się zgodzę, bo po prostu mieszka tu dużo jeszcze towarzyszy. Ale, że mało kto pracuje to się nie zgodze. P. S. Zawsze będę powtarzał, że to miasto trawi ta czerwona mentalność, to zrodlo wszystkich problemów
  • @Jjrr - Czytając twoje wyjaśnienie zastanawiam się z jakiej jesteś opcji bo z PIS chyba nie. Wszystkie twoje argumenty to wypisz wymaluj obecna władza - łącznie z oboma przybudówkami Ziobry i Gowina. Podzielili Polskę i Polaków, podzielili się wszystkimi możliwymi intratnymi stanowiskami i jest jak jest. I proszę nie ubliżaj elblążanom. Pozdrawiam elblążan.
Reklama