UWAGA!

Czas na wakacje

 Elbląg, Koniec roku szkolnego
Koniec roku szkolnego (fot. Michał Skroboszewski)

Świadectwa odebrane, tornistry rzucone w kąt - pora rozpocząć wakacje. Uczniowie elbląskich szkół zakończyli dziś najbardziej dziwny - jak sami mówią - rok szkolny. Zobacz zdjęcia.

- To był dziwny rok, to była dziwna nauka - mówią elbląscy uczniowie, którzy dziś odebrali świadectwa i zakończyli rok szkolny. - Jeszcze dobrze nie zadomowiliśmy się w szkole, a już koniec roku.

Oficjalne miejskie uroczystości zakończenia roku szkolnego odbyły się w Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu. - Dziś kończymy ten bardzo trudny rok szkolny. Chyba największą trudnością dla wszystkich była walka z COVIDem, a jednocześnie prowadzenie zajęć w taki sposób, aby spędzić wszystkie wymogi i obostrzenia. Dziękuję wszystkim za ten wkład pracy, za to że dziś kończymy rok szkolny i wielu z was otrzyma świadectwa i z dużą radością rozpocznie wakacje - mówi Witold Wróblewski, prezydent Elbląga.

Uroczystość byłą także okazją do wręczenia listów gratulacyjnych i upominków laureatom olimpiad przedmiotowych. Pożegnano też odchodzące  dyrektorki szkoły podstawowej nr 21 Katarzynę Rachwał i szkoły podstawowej nr 12 Jolantę Piekarską.

A teraz czas na wakacje. A te uczniowie spędzą różnie: - U babci, na koloniach, w górach i nad morzem - mówią. - Mamy nadzieję, że po wakacjach nauka będzie wyglądała „tradycyjnie“. Bo dom, to dom, uczyć się to jednak lepiej w szkole.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama