UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wczoraj na tym samym odcinku, w tym samym miejscu ktos walnal w drzewo. Wolniej ludzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    4
    Heheszka(2022-01-07)
  • @Heheszka - To się dla nich zaczął Nowy Rok, a pewnie wszyscy życzyli sobie szczęśliwego Nowego Roku. ..
  • @Heheszka - To ja uderzyłam dzień wcześniej w drzewo i jechałam wolno, wpadłam w poślizg bo chciałam ominąć dziury.
  • @Heheszka - Dziwny zbieg okoliczności, to samo miejsce i wypadek, może w końcu coś miasto zrobi z tymi wyrwami bo do tej pory nic nie działało. Sam jeżdżę tą drogą i nie jestem Kubicą, więc albo kiedyś mi urwie koło albo przy takiej pogodzie jak teraz będę dachować i wyląduję w rowie. Ps. widziałem jak w piątek piaskarka jechała i sypała piach na drogę, tyle że samochód był już tam na drzewie. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało. Ogromna prośba do Miasta, niech Zarząd Dróg zajmie się tym odcinkiem i dziurami. Zarówno stawianie pachołków jak i ich brak, jak widać nie pomaga. Może więc jest inne rozwiązanie.
  • @AM, . - Przepraszam to był czwartek.
Reklama