UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a może na połączeniu szkół na Agrikola ktoś ma skorzystać? moze już maja osobe do objęcia stanowiska dyrektora?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    3
    gosc 8(2015-11-17)
  • najpewniej już mają plany odnośnie dyrektorów placówek i kadry a nadmiar do zwolnienia bo przecież wszyscy zatrudnienia nie bedą mieć. przynajmiej tyle, że debata była otwarta dla ludzi a nie spotkania z samymi dyrektorami. jak można chcieć przenosić placówki które są w rankingu jedne z lepszych (np III LO) mają wyniki i nabór jakaś paranoja powinni się wziąść za te gorsze. mam nadzieje, że dojdą do jakichs rozsądnych rozwiązań.
  • nie mogę pojąć jak można chcieć przenieść do jednej Szkoły Podstawowej nr 23 tyle placówek. .. i dzieci szkolne klasy integracyjne z dziećmi niepełnosprawnymi, dwie poradnie psychologiczno-pedagogiczne i jakby tego było mało jeszcze przedszkole. .Horror!! gdzie to wszystko ma się pomieścić. i na przystosowanie szkoły dla przedszkola oczywiście pieniążki są ale tych pieniędzy miasto żałuje na pozostawienie przedszkola tam gdzie jest. .brak słów. podziwiam nauczycieli którzy zajmują się dziećmi niepełnosprawnymi w tej szkole widać ogromny progres i ich ogromna prace moja koleżanka ma tam dziecko. zupełnie inny synek i ta szkoła jest dla nich szansą na to by nie zostały pomijane i wyrzucane do typowej szkoly specjalnej gdzie nie beda mialy takiej uwagi jak tu. nie mowiac ze dolaczenie tyle placowek bedzie dla nich trauma dzieci nie lubia zmian boja sie ich nie czuja sie wtedy bezpiecznie. mam nadzieje ze zostanie ten glupi pomysl odrzucony
Reklama