UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najwyższy czas odwołać nieudolne lewacko-liberalne władze miasta, czas na Dobrą zmianę w Elblągu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    56
    TeofilSkorupa(2021-06-09)
  • @TeofilSkorupa - Zacznij robić ruchy a nie bijesz pianę w komentarzach.
  • @TeofilSkorupa - Dobra zmiana w Elblągu już jest - w 6 krotnie wyższych cenach żywności. Dziękujemy PIS
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    8
    TeofiISkorupa(2021-06-09)
  • @TeofilSkorupa - Ale wiesz pisowski trollu, że kolejność naboru do przedszkoli, to wymysł twoich pisowskich panów? Nie wymyślił tego miłościwie Nam panujący Najlepszy Prezydent Witold Wróblewski, tylko szkodnicy z Nowogródzkiej. Czas odwołać te władze centralne, w kraju czas na rządy mądrych ludzi i gospodarnych, a nie świń, które dorwały się do koryta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Ploterek(2021-06-10)
  • @Ploterek -A może zamiast pomnika i betonu w parku twój jaśnie panujący wybudowałby choćby jedno przedszkole dla szarego mieszkańca, pracującego w Elblągu i tu płacącego podatki.
  • @Ploterek - bzdury klepiesz. 11 czy 12 lat temu pis rządził? mojego dziecka nie przyjeli na półkolonie bo pierwszeństwo miały dzieciary z mops i rodzin trudnych, ja musiałam szukać prywatnie. przynajmniej wszów moje dziecko nie dostało od tych brudasów, .
  • @TeofilSkorupa - Twoi ludzie przygotowali te regulacje osiołku na szczeblu centralnym. Ogarnij to.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Darecki42(2021-06-10)
Reklama