UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Zbyszek 1 - Czy na pewno to są sprawy na twoja głowę ? Jutro piątek - Zajmij si, ę własnymi sprawami. ..
  • Powiem CI Kagar,ze chyba masz racje,Bo od tego czasu jak Tusk z Palikotem stworzyli przyjazne panstwo,a zaraz pozniej nazwal mnie moherem,Palikot ,ciemnogrodem,Ewcia- dinozaurem I naftalina choc to pani lekarz,Grzesiu- pisowska szarancza to jakos mnie intelektualnie zatkalo,jak to ,to to jest nasza polska elita?,ale pomalu sobie tlumacze,ze nie,to musza byc okraglostolowi lewacy,czas pokaze,a I ja moze przez ten czas sie odblokuje umyslowoGarbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Zbyszek1(2019-08-29)
  • Dobrze pisze Zbyszek 1 jak to jest, że w Polsce scieki spuszczają do rzeki? Często sie okazuje, ze to firmy z zagranicznym kapitałem po prywatyzacji. Zrobili sobie z Polski kolonię i wysypisko śmieci. Gdzie takie rzeczy dzieją się w Niemczech czy Hiszpanii np?
  • @Zbyszek1 - W Polsce mamy problem z elitą, bo ta prawdziwa w większości wyginęła podczas II wojny światowej.
Reklama