UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja namawiam aby nie głosować na Kowszyńskiego
  • RobertKoliński Dokładnie, pan Paweł Kowszyński od aktywnego inaczej posła Leonarda może i nieco wiekiem się różni, ale jeżeli chodzi o zaściankowe, dyskryminacyjne i zwyczajnie wsteczne poglądy, to jest przykładnym i typowym niestety PiSowcem, czego najlepszy wyraz dał niedawno publikując swój eklektyczny manifest anty-gejowski w internecie, co moim skromnym zdaniem pogrąża go w oczach rozumnych, cywilizowanych ludzi. Swoją drogą, to wciąż brakuje mi informacji nt. przyczyn nieobecności Wielkiego Zamorskiego Trumpka w Polsce oraz powodów, dla których rząd kapitalisty Morawieckiego odstąpił od opodatkowania jankeskich cyber-gigantów (FB, Google, Amazon, Apple etc. ) w naszym kraju - czyżby to prawicowe "wstawanie z kolan" było jednak tak dęte, jak większość obietnic składanych przez Kaczyńskiego m. in. mieszkańcom Elbląga? Hashtagi: #NieSpieWstajeZkolan
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    17
    RobertKoliński(2019-09-09)
  • @RobertKoliński - Proszę się nie niecierpliwić, wszystko będzie jak należy a podatki wszyscy będą płacić jak powinni, także zbędne są pana komentarze !
  • @RobertKoliński - ooo nierób już się wyspał, no proszę już zaczyna dziamgać, a jak zbieranie głosów idzie na starym, ile już zebrałęś co? pewnie trzy, swój i tych dwóch homosi z tatuaży, prawda?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    kreciol(2019-09-09)
  • RobertKoliński Czy to kolejna PiS-obietnica wyborcza, której realizacja przewidziana jest na św. Dygdy, co go nie ma nigdy? Bo jak na razie, to PiSowski reżim surowo łupi wprawdzie maluczkich i szaraczków, ale największych i najmajętniejszych złodziei zza oceanu dziwnym trafem jakoś to prawo i sprawiedliwość dopaść nie chce, o czym w razie czego przypomina swoim wasalom vice-rewizor z Waszyngtonu. Ja tam się nieco dziwię takiemu podnóżkowemu "patriotyzmowi". Hashtagi: #wasalizm,#yanksGoHome,#PolskaNaKolanach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    11
    RobertKoliński(2019-09-09)
  • RobertKoliński @kreciol - 7.5 tys. podpisów wobec wymaganych 5 tys. , smutny trollu - zatkao kakało?:) Hashtagi: #PiSkasta,#trolle,#szczujnia,#PutinowskieMetody
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    10
    RobertKoliński(2019-09-09)
  • @RobertKoliński - chodzi mi o to ile ty zebrałeś osobiście, nie trudź się znam odpowiedz. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    kreciol(2019-09-09)
  • @RobertKoliński - a kakao to ci pewnie zatyka tych dwóch z tatuaży, nie mierz wszystkich kolinski swoją miarą. .. nie każdy lubi takie zabawy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    kreciol(2019-09-09)
Reklama