UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I teraz ta PANI chce abyśmy użalali sie jaka biedna. .. już od grudnia wiedziała co się dzieje na świecie jak taaaki wirus lawinowo się rozchodzi. .. .po wszystkich ale nie czeka się do ostatka. .. .bo kasa ważna. .najważniejsza. .. a teraz jak pozaraża pół Elblaga to co my mieszkańcy, my tu u siebie. .. .pracujemy, mamy dzieci rodziny i co mamy o tej Pani myśleć ?. .. .. ???? Strach tylko większy wzmógł się. .. .a chciałabym wiedzieć adres. .. .aby moc omijać. .. drogi. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Gość 1(2020-04-09)
  • @Gość 1 - puknij się w czółko może zmądrzejesz, choć raczej nie jest to możliwe. .. .niestety. Na kwarantannie jest pewnie ta Pani
  • Witam. Jestem tą "PANIĄ": 1.Nie potrzebuję waszego użalania się, mam to w du..e. O artykule nic nie wiedziałam, link podesłała mi znajoma. 2. Adres? Proszę omijać ulice Płk.dąbka i ogólną na całej ulicy panuje wirus z powodu mojego powrotu: przedostaje się on przez zamknięte drzwi i okna!!!! 3. Co macie o mnie myśleć? Co tylko chcecie :) Pozdrawiam, życzę usmiechu, pogody ducha i zdrowia.
  • @PANI - Po pandemii wracaj do swojej pracy, płakać nie będziemy za Tobą, zbijaj kapitał Hiszpanii a potem jak będziesz im niepotrzebna to Cię wykopią do Polski, nara
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii(2020-04-09)
Reklama