UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dofinansowanie unijne na wzmocnienie kapitału społecznego

2019-12-17
15:00
 

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej” z siedzibą we Fromborku zaprasza zainteresowane podmioty z obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (powiat braniewski oraz gminy: Milejewo, Młynary i Tolkmicko), do składania w terminie od 31.12.2019r. do 28.01.2020r., wniosków o powierzenie grantów w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych.

Szansę na pozyskanie środków finansowych z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich mają zadania dotyczące:

1. Działań edukacyjnych zwiększających kompetencje zawodowe mieszkańców obszaru LGD (nabór 1/2020/G);

2. Działań edukacyjnych lub doradczych dla osób chcących podejmować lub rozwijać działalność gospodarczą na obszarze LGD (nabór 2/2020/G);

3. Podnoszenia wiedzy i umiejętności mieszkańców obszaru LGD (nabór 3/2020/G);

4. Działań ułatwiających mieszkańcom dostęp do usług lokalnych (nabór 4/2020/G).

 

 

Pełna treść ogłoszeń o naborach o powierzenie grantów oraz dokumentacja konkursowa zamieszczona została na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej” pod adresem www.lgdwysoczyzna.pl

 

Dodatkowych informacji dotyczących prowadzonych naborów można uzyskać bezpośrednio w Biurze Zarządu LGD „Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej” we Fromborku przy ul. Pocztowej 9, pod nr tel. 55 231 12 52, 502 307 086 lub za pośrednictwem poczty e-mail: biuro.lgdpartnerstwo@o2

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

Materiał opracowany przez LGD „Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej” , współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”, objętych PROW 2014-2020.

 

----- artykuł sponsorowany ------

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej