UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To jest dobre, Falkiewicz w UM, Lewandowski w "taksówce społecznej"dofinansowanej przez UM. Ehhh. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    4
    rrbggh(2021-07-07)
  • @rrbggh - A czy te posady, dotacje czy co tam to nie kupienie przez administratora spokoju i tego żeby panowie nie zrobili referendum? A tak swoją droga to prawdziwe jest powiedzenie ze każdy ma swoją cenę, jedni wysoka innym wystarczy najniższa kwota
  • MariuszLewandowski-Fc @rrbggh - Czy coś się Panu nie podoba w tej taksówce ? Chętnie poczytam może czegoś się od Pana "naumiem"?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    18
    MariuszLewandowski-Fc(2021-07-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Lewandowski, przypadkiem zajrzałem do sterty makulatury leżącej w sklepie. Może oślepłem, niech Pan tam wskaże jeden ze 100 problemów upadłego miasta i jego władzy. Głos już się Panu wyczerpał przy tym 126p w 2013 ? A przecież tamto to pikuś wobec dzisiejszego dna. Wówczas przez jakiś czas była nadzieja, gdyby nie słabość ówczesnego wobec złotych kart. Dzisiaj już tylko beznadzieja i cwaniactwo, jak Panów spacyfikować. Bo być może nastąpi Wasza reanimacja? Nic z tego. "Dziel i rządź".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    0
    Hipokryt(2021-07-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @Hipokryt - Proponuję przeczytać - storna 2 i 3 - wymiar niesprawiedliwości. .. .. strona 3 - paszporty sanitarne. .. .. strony 4 i 5 kwestia odpadów i segregacji kosztująca nas miliony storna 6 komunikacja. .. .Widzę że wpadł w Pana ręce nowy Bogaty Region - proszę o jego zawartość zapytać wydawcę. Niestety nie o wszystkim mogę pisać na 8 stronach a głos jak widać mam donośny. Wbrew Pana opinii mamy własną i patrzymy na wyniki a nie na obietnice. Jeśli bierze Pan za punk odniesienia oceny rzeczywistości deklaracje Witolda Strzelca o tym co to się dobrego nie zdarzy w przyszłości to faktycznie - bieda nędza i poróbstwo. Ale jak Pan sprawdzi co wybudował Pan Nowaczyk tak naprawdę samodzielnie to wyjdzie Panu że w sumie chyba tory na 12 lutego które wymagały prucia położonej dwa lata wcześniej nawierzchni. Spacyfikować ? Stawia Pan sobie zadanie chyba niewykonalne - wolności nie da się spacyfikować. Reanimacji też nie wymagamy a dzielenie i rządzenie zostawmy Żelaznemu Kanclerzowi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    18
    MariuszLewandowski-Fc(2021-07-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Donośny ten twój głos, a jaki ważny
Reklama