UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No a jaki ma być kościół jak Pan Jezus zebrał tam wszystkich grzeszników i rzekł: Idźcie i nawracajcie innych na złą drogę.
  • Mistrzu a Parafia to ma się utrzymać z powietrza? I bardzo dobrze że dostali granty, najważniejsze jest to żeby to dobrze wydali
  • A musi nadal być?
  • A co mnie to obchodzi z czego, może z tego z czego powstała, czyli z niczego. Wierni parafianie nie dają to wyciąga się łapę po nieswoje. I tak właśnie rodzi się niechęć do kościoła i kleru nie do wiary, bo trzeba to wyraźnie rozgraniczyć. Wiara w Boga nie ma z tym nic wspólnego. Pozdrawiam wszystkich szczerze wierzących w Boga. Hashtagi: #cckk
  • Z datków ma się utrzymać matole. Nie z pieniędzy wyłożonych od spółek skarbu Państwa. Chcesz mi powiedzieć że środki spożytkują na siebiei to Ci pasuje bo ja myślałem że na organizację trefnej wystawy.
  • Ty tak na serio ? Przypadkowa parafia, przypadkowy polityk SP, przypadkowo zatrudniony w Lasach Państwowych, przypadkowo związany prywatnie z Tolkmickiem. Takich parafii są dziesiątki a lokalnie każdy ksiądz zna jakiegoś aparatczyka z Solidarnej Polski. Od dzisiaj parafie kościoła katolickiego pod płaszczykiem konkursów, promocji, będą haraczować fundusze np. Lasów Państwowych. To się nieźle katabasy zblatowały z politykami aż, korniki wyniosły się z pni a dzięcioły przestały ciuple wiercić, żeby drewno wyższą cenę miało jadąc do Chin.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    3
    Darecki42(2023-03-15)
  • Najlepiej z niczego. Najlepiej jakby to wszystko już padło, ta cała sekta mamiąca ludzi magicznym zbawieniem w zamian za korzyści materialne. Od dawna powtarzam, że religia, KAŻDA!!! to opium dla ludu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    MajorTom(2023-03-15)
Reklama