UWAGA!

Drugi dzień konferencji w EUH-E

Dziś drugi dzień konferencji „Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia - zagrożenia i wyzwania”, w której bierze udział blisko pięćdziesięciu wykładowców z Polski i zagranicy. Obrady odbywają się w auli Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.

Konferencja jest organizowana w elbląskiej uczelni po raz drugi, kolejne tak duże przedsięwzięcie planowane jest na 2008 r.
     - Chcemy sprawdzić, jak przedstawiciele różnych dyscyplin widzą kwestię jakości życia współczesnego człowieka - mówi Joanna Nowak, sekretarz konferencji. - Życie człowieka ustaliliśmy w trzech wymiarach: wychowanie, zdrowie i praca. To problemy społeczne, które są niezwykle trudne do rozwiązania w dzisiejszej rzeczywistości. Powinny być dyskutowane w szerokich kręgach, a nie tylko w regionalnych.
     Dziś swoje referaty wygłaszają m.in. prof. Bogdan Pietrulewicz z Uniwersytetu Laval w Quebecu i prof. Diane Allaire z Uniwersytetu w Montrealu, którzy mówić będą o skuteczności psychoterapii interpersonalnej w leczeniu depresji i rozwiązywaniu problemów psychologicznych. Będzie też mowa o patologii społecznej, przemocy, narkotykach i alkoholu.
     Sympozja zakończą się około godz. 16.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama