UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kupa kasy lezy na kontach owsiakowych, niech to wydadzą to im dam, a tak dam na dzieci, a hajs leży na koncie inwestycyjnym to w sumie wychodzi na to, że daję na inwestycje owsiakowe
  • @ddsds - Nie kłam obłudny pisowcu! Gdyby Owsiak miał cokolwiek źle, dawno byście go wsadzili i w TVP hymny pochwalne sobie śpiewali godzinami przy akompaniamencie disko-Zdenka, a tak tylko bezczelnie i prostacko rozmazujecie w TVP, serduszka WOŚP! Jesteście prymitywni i podli, tyle. Zawsze popieram WOŚP! Brzydzę się Was, fuj.
  • biedny ograniczony człowieczku, sprawdź bilansy wosp i popatrz na aktywa i fundusze inwestycyjne, orkiestra ma legalnie miliony na kontach i nikt tego nie ukrywa, tak Owsiak rzadzi i tyle, chce mieć hajs na kontach i już, inwestuje z kasę, ja nie daje na inwestycje tylko dla potrzebujących i nie wyobrażam sobie aby choćby jedna moja złotówka miała leżaeć na kocie zamiast być przekzaano potrzebującym
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    qwrqrw(2021-01-12)
  • @qwrqrw - To czemu, człowieczku, pan miekiszon żebro go nie zamknął? Miliony na katach to ma wasza ukochana władza razem z grzybkiem toruńskim
  • ale za co co zamykać? normalnie fundacja część kasy odkłada na fundusze inwestycyjne i inne aktywa i jest tego juz miliony o co ci chodzi? ja nie daje im już więcej bo tego co mają nie rozdali więc po co im dawać więcej? na inwestycje nie daję i koniec kropka, ty rób co chcesz, normalnie bieda umysłowa
Reklama