UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Chyba skasowalo moj wczesniejszy komentarz, no to jeszcze raz:) ja mieszkam w malutkim mieszkaniu dwupokojowym, ktore bede splacac jeszcze przez kolejne 30lat i nie chce miec drugiego dziecka nie z powodu wygody lecz z powodu braku warunkow, nie wyobrazam sobie gdzie mialabym wstawic lozko,biurko jakas szafke dla kolejnego dziecka, pokoj coreczki ma 7m2,jest naprawde malutki, duzy pokoj o ile mozna nazwac go duzym rowniez jest zastawiony szafa, lozkiem, stolem oraz komoda, moze i takie lozeczko malusienkie bym wstawila ale co dalej? Dziecko rosnie, dochodza kolejne rzeczy, zabawki, ubrania, ksiazki i gdzies to trzeba przetrzymywac, gdzies trzeba miec miejsce na lozko itd toć to w areszcie maja wiecej metrow na osobe niz ja bym tu miala z dwojka dzieci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    paula1977(2016-02-18)
  • U mnie to samo kredyt na jeszcze 20 lat bagatela 36metrów luksus że nie wiem co razem z mężem zarabiamy 2700zł na życie po opłatach faktycznie zostaje 1400zl z czego trzeba sięubrać i dziecku do szkoły pomoce kupić no i przez 100zł na osobę w rodzinie bo też mam jedno dziecko jestesmy milionerami ostatnio se zastanawiam chyba trzeba się rozwieśc to wtedy moje dziecko też dostanie pieniążki bo alimentów czytałam nie wliczają do dochodu przykre to wszystko i tyle wszystkie dzieci powinny być traktowane jednakowo a niestety nie są chociaż pani premier obiecywała na KAŻDE
Reklama