UWAGA!

Dzień Dziecka w Multikinie

2008-05-29
Aktualizowany 2008-05-30 23:20
Elbląg, Kadr z filmu „Nurkuj Olly, nurkuj”.
Kadr z filmu „Nurkuj Olly, nurkuj”.

W Multikinie święto dzieci trwać będzie dwa dni - 31 maja i 1 czerwca. Na ten czas kino przygotowało specjalne pokazy bajki „Nurkuj Olly, nurkuj” i filmu „Opowieści z Narnii”. Będą też pokazy walki i tańca, a także ciekawe gry i konkursy.

- Zapraszamy wszystkich na Dzień Dziecka do Multikina. U nas to wyjątkowe święto trwać będzie dwa dni - zapowiada Joanna Buzderewicz, kierownik elbląskiego multipleksu.
     
     Dla najmłodszych widów przygotowano specjalne projekcji animowanego filmu „Nurkuj Olly, nurkuj”. Bajkę będzie można zobaczyć w sobotę (31 maja) o godz. 9, w niedzielę (1 czerwca) o godz. 10 i 12.
     Główny bohater imieniem Olly i jego przyjaciółka Beth mieszkają w Centrum Badań Podwodnych głęboko pod powierzchnią oceanu, ale ich codzienne życie, praca i rozrywki nie odbiegają daleko od codziennej rzeczywistości ludzi. Otacza ich bajecznie kolorowy świat pełen koralowych raf, barwnych rybek, fantazyjnych glonów i skorupiaków, gdzie w krystalicznie czystej wodzie słońce odkrywa tajemnice głębin. Wszystkich mieszkańców podwodnego świata łączy wspólna troska o środowisko naturalne, w którym żyją.
     Reżyseria Bob Doucette, Jane Schneider, scenariusz Rachel Murrell. Australia, USA, Wielka Brytania 2005.
     
     W tych dniach na najmłodszych kinomaniaków czekać będzie również specjalny kącik dziecięcy, a w nim: malowanie twarzy, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Każde dziecko otrzyma słodki upominek.
     W sobotę (31 maja) fani „Opowieści z Narnii” będą mieli okazję obejrzeć pokaz rekonstrukcyjny przygotowany przez Mieszczańską Najemną Chorągiew Miasta Elbląg.
     Przed seansami filmu (12.40, 13.45, 15.50, 16.50) zorganizowane zostaną specjalne gry i zabawy.
     - Każdy będzie mógł przymierzyć rycerską kolczugę i poznać zwyczaje ludzi żyjących w czasach średniowiecza - dodaje Joanna Buzderwicz.
     W niedzielę (1 czerwca) zespół tańca nowoczesnego K.G.B. zaprezentuje show „You Can Dans z Interdans”. Grupa K.G.B. trenuje w Osiedlowym Zespole Społeczno-Kulturalnym „Nad Jarem”. Zespół tworzą: Dominika Wysocka, Karolina Grzywaczewska, Maja Czapiewska, Sylwia Sulkowska, Joanna Stolarek, Iza Kierpiec, Beata Marszelewska, Justyna Muszyńska, Agnieszka Kubaszek, Justyna Pikus. Nad choreografią i treningiem czuwa Wojciech Borkowski z firmy „Interdans”.
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama