UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Miasto bardzo dba o pamiec o prześladowanych przez bezpieke!!! Właśnie elblaska władza odnowiła pomnik ich oprawców za pół bańki :D czego nie rozumiecie??? Harleyem pod pomnik odrodzenia władzy ludowej z ZSRR!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    40
    Klakier(2022-07-06)
  • @Klakier - Tez nie przepadam za Harleyowcem, ale z tego co wiem, to odnowa pomnika była robiona z funduszy Budżetu Obywatelskiego, więc możemy za ten wybór podziękować tylko sami sobie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    8
    NiePrawyAleSprawiedliwy-(2022-07-06)
  • @Klakier - Od pomnika Odrodzenia - WARA!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    19
    Renek(2022-07-06)
  • @Klakier - co znaczy "pomnik odrodzenia władzy ludowej z ZSRR" ? kto ci takiego bałaganu narobił tam, gdzie inni mają mózg. Nie wiem czy ty cokolwiek rozumiesz, a szczujnia ciebie nakręca
  • @Klakier - "Pomnik oprawców z bezpieki", pleciesz brednie. Żeby szczekać, pójdź i zobacz z bliska, jakie są tam symbole, ale najgorsze że powstał "w tamtych czasach".
  • @Klakier - "Właśnie elblaska władza odnowiła pomnik ich oprawców za pół bańki" - Oj masz ty dyńkę zrytą
  • Z symboli na tym pomniku odrodzenia to widzę orła bez korony. Takiego orła wymyślili nam klakierzy Stalina tacy jak Bierut i Berman...
  • Medium @Renek - Już napisałam w innym artykule, że coś słabe to było odrodzenie, skoro mu pognieciony pomnik postawiono.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Medium(2022-07-06)
  • @Klakier - zgłoś się do psychiatry choć wątpliwe żeby pomógł
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    observator1(2022-07-06)
  • orzeł bez korony to wolny ptak w przeciwieństwie do ciebie niewolniku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    observator1(2022-07-06)
  • Medium @observator1 - Bardzo trafna wypowiedź. Zależność od zachodu realnie czyni z nas niewolników, no ale nawet Adam Mickiewicz został przez mesjanistów zwiedziony; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Medium(2022-07-06)
  • @Klakier - "pomnik ich oprawców" ?? Z tego co wiem budowa pomnika była finansowana przez obywateli i zakłady - uważasz, że to byli oprawcy?? Zanim coś napiszesz zapoznaj się z tematem, bo pomnik również odrestaurowali obywatele po przez budżet obywatelski.
Reklama