UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc To ja poproszę i numery telefonów powiedzmy pięciu najbardziej wymagających wsparcia, Skoro Panowie zamierzają wspierać Panie w dziele cerowania skarpetek pozwolę sobie zaproponować swoją marną kanadydaturę do ćwiczenia pozostałych cnót cnotek i niecnych niecnotek niewieściego stanu, by je wespół w zespół w cnocie wzmóc i gruntownie w gruntowaniu umocnić. Oferuję gruntowne gruntowanie unigruntem połączone z tapetowaniem podkładów i maskowaniem podkrążonych po nocnym leżeniu krzyżem oczętach. Sznurowanie gorsetów nie oferuję - owa czynność wydaje mi się nadto niecnotliwa, no może poza sznurówkami ortopedycznymi ale tych jak mniemam cnotliwe damy nosić nie muszą. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2021-07-14)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Jak tam panie Lewandowski na urzedniczej posadzie? Jakos ochota do walki o "lepsze"jutro Elblaga od razu przeszła? No tak byt okresla swiadomosc :)
  • MariuszLewandowski-Fc Widzę że coś się waści w głowie przekręciło i wiatr resztki rozumu z głowy wymiata ? Ochota o lepsze jutro Elbląga a dokładnie o lepsze życie Elblążan nie spada a nawet wzrosła czego przykładem petycje w sprawie ESWIP-u i Imć Jachimowicza jest chyba najlepszym. Urzędnicze posadki pozostawiam Panu bo ja do żadnego konkursu stawać nie zamierzam i żadnej posadki piastować również nie mam chęci. Ale jeśli masz Pan koneksje w sprawie przyśpieszenie operacji żylaków bym mógł wrócić do pracy na budowie z przyjemnością z protekcji skorzystam. A przydałby się sponsor na paliwo to Taksówki Społecznej bo na razie zrobiliśmy jak Stachanowy 300 % normy a z zasiłku dla bezrobotnych na więcej mnie nie stać. Pomożecie ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2021-07-14)
Reklama