UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ugruntowanie dziewcząt do cnot niewieścich to oczywiście przenośnia i zwrocenie uwagi na coraz wieksze rozpasanie, czyli choćby rodzenie dzieci przez dzieci i nie tylko. Autor powyszego artykułu popełnił w kilku miejscach prawie przestepstwo używając w kilku miejscach słowa DZIEWCZYNA ktore niedługo może być zakazane. Prawidlowo co wyjaśnił rzecznik parti Razem, a ani PO, ani Holownia nie protestował. Lewak a takim zapewne jest autor powinien użyć określenia osobnik z macicą, aby nie obrażać facetow bez macic. Dodam że nie ma już 60 płci. Teraz liczba pączkuje i mamy już płci 260.W Warszawie za pieniadze Warszawiakow swoj wystep bedzie miał DRAQ QUENN, czyli przebrany facet o ksywie złoty wąsik. Zainteresowanym polecam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    Krzysztof M(2021-07-15)
  • @Krzysztof M - Dzieci rodziły dzieci od zawsze (mam na myśli ostatnie pięćdziesięciolecie ). Minister Ciemnoty Narodowej ma na myśli powrót do średniowiecza. Jestem wolną, mądrą, samodzielną kobietą (mam męża zaznaczam ). Tak też wychowują moją córkę. Precz z lepkimi łapami od cnót mego dziecka. Jej cnoty to rozum, odwaga, otwartość na świat i szacunek do niego. Żaden minister nie będzie narzucał jej szkole światopoglądu polsko- kościółkowego. Z KULu wybieram nauki ks. prof. Wierzbickiego, a nie tępaków kościółkowo-pisowskich. Amen
Reklama