UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wspaniły bal był. Tylko mi się nie podobało bo ktoś mówił jak uczestnicy balu chlopacy robili sobie zdjęcia że niby siakją na tą dziewczynę co leżała piajna na ziemi w meskej ubiakcji. Podobno krążą zdjęcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    LuckyBarrel(2023-01-15)
  • @LuckyBarrel - Podobno krążą plotki żeś niespełny rozumu
  • @LuckyBarrel - Podobno ta dziewczyna to ty
  • A ok spoko. Ty jesteś z tych co udają że młodzież nie wali prochu do nocha na kilometry. Żyj dalej w udawanej nieświadomości. Nauurrrra.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    LuckyBarrel(2023-01-15)
  • @LuckyBarrel - A wiesz, co jest największym problem, że współczesny świat tak się stoczył, że wmawia się normalnym ludziom, że palenie marihuany to jest norma, że wszyscy młodzi tak robią, że bez tego nie ma dobrej zabawy. Bywając w miejscach publicznych (knajpy, komunikacja publiczna) nie raz słyszałam takie rozmowy wśród młodych ludzi. Myślałam nawet, że to głupie przechwałki. Raz nawet zwróciłam uwagę takiej młodzieży, że bzdury gadają, że się nie ma czym chwalić, że to przecież niezgodne z prawem. To usłyszałam taką rynsztokową odpowiedź, że słów brakuje i że teraz są takie czasy, że zamiast papierosów wszyscy palą marihuanę i że jestem zacofana. Pomyślałam sobie - tępe dzieciaki, bez wychowania, niech marnują sobie życie. Mam nadzieję, że kiedyś z takim papieroskiem zgarnie ich policja. Niech policji wtedy powiedzą, że są zacofani. Chciałabym mieć nadzieję, że nie wszystkie dzieciaki są takie głupie.
Reklama