UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Powodzi się. .. Złoty zegarek na ręce, pewnie z wyzysku pracowników. Tak widzę kombinują co niektórzy tutaj. Nie chcesz nie pomagasz. Nie znasz elementarza biznesowego to siedź i myśl, że tak już będzie zawsze. Dużo wolnego, dużo świadczeń socjalnych i kasa pracodawcom leci jak manna z nieba. To powolny pełzający kryzys gospodarczy. Po II wojnie światowej to ludzkość odbijała od dna ekonomicznego i demograficznego. Co dekadę można było powiedzieć jest o niebo lepiej niż było. Jeśli teraz punktem odniesienia jest dobrobyt (pozorny kreowany przez rząd), ta totalna zapaść gospodarcza jaką mamy teraz sprawi, że może za 20-30 lat wrócimy do poziomu jaki był. Niskiego bezrobocia, płac coraz lepszych, rynku pracownika nie wyzyskiwacza. Tylko jest jedno ale, oni wszystko rozdali na obietnice wyborcze teraz wyłożyli się na prostych zapasach dla szpitali.
 • Akurat ta pani że złotym zegarkiem na ręku to pracownica tego sklepu ????????????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Gościówa(2020-04-10)
 • Akurat ta pani ze złotym zegarkiem na ręku to pracownica tego sklepu, to jest właśnie brak informacji Gościu :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Gościówa(2020-04-10)
 • Akurat ta pani ze złotym zegarkiem na ręku to pracownica tego sklepu, to jest właśnie brak informacji Gościu :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Gościówa(2020-04-10)
 • @Gościówa - Ogarniasz ironię. Czytałaś komentarz ? Brak inteligencji razi.
Reklama