UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Skończony idiotyzm włodarzy, podobnie jak miało to miejsce w/s haniebnej i skandalicznej sprzedaży deweloperowi działki za bezcen przy ul. Robotniczej/Bożego Ciała - tam miasto pozbyło się bezmyślnie terenu, na którym mógł i powinien stanąć garażowiec służący mieszkańcom, tu miasto i jego krótkowzroczne, bezmyślne po raz kolejny, niszczycielskie władze chcą pozbyć się terenu i obiektu, który może - i niedługo będzie, jak kiedyś - służyć jako elbląski dworzec Kolei Nadzalewowej. Jak widać, rządzą nami ograniczeni ludzie, którzy potrafią tylko niszczyć i wyprzedawać, jak ta zmora i niszczyciel Polski, niesławny Balcerowicz, który najwyraźniej w Elblągu właśnie znalazł godnych siebie, podobnie niesławnych i podobnie ograniczonych na rozumie i wyobraźni naśladowców. Należy stanowczo przerwać ten chocholi taniec elbląskiego ratusza i może rzeczywiście czas szkodników rozliczyć i zorganizować referendum odwołujące tę niszczycielską, skorumpowaną, szkodniczą bandę neoliberalnych sprzedawczyków majątku publicznego, bo nas rozkradną i wyprzedadzą do reszty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  44 40
  RobertKoliński(2019-11-20)
 • ale jak oni mogą was Kotliński okradac jak wy nic nie macie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23 7
  No jak ?(2019-11-20)
 • RobertKoliński @No jak ? - Dobro publiczne rozkradają, prywaciarski matołku, czyli to, czego jeszcze nie udało im się ukraść mieszkańcom w dzikich latach 90-tych i po nich, kiedy bierne i apatyczne społeczeństwo przyglądało się tylko bezczynnie ewidentnemu złodziejstwu ratuszowej i prywaciarskiej kliki, co większości zostało zresztą do dziś (sam jesteś zresztą takiej patologii troll-przykładem). Hashtagi: #zlodziejstwo, #rabunek, #mafia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 14
  RobertKoliński(2019-11-20)
 • Dlatego minusujecie ten komentarz? Człowiek powiedział 100% prawdy. I nie odkrył przysłowiowej Ameryki, lecz własne przemyślenia skonfrontował z autopsją. Zarówno tą pruską, jak i polską w różnych"wydaniach". W tej kwestii, jak również basenu licujemy swoje poglądy idealnie. Pozdrawiam Robercie i pamiętaj, że kropla drąży kamień. Kolega z Ełku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 7
  (2019-11-20)
 • @RobertKoliński - RobertKoliński o normalnie mnie zainponowałeś jeszcze zaczniesz pisiorów popierać
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 5
  bambo(2019-11-20)
 • @RobertKoliński - A ja mam pytanie na temat Kolei Nadzalewowej. Czy ktoś z Państwa zauważył może, że na ulicy Mazurskiej za jednostką wojskową w stronę Rubna trwa wymiana lub demontaż torów? Jeśli jest demontaż torów to sądzę, że temat Kolei Nadzalewowej został zamknięty i tylko zostanie wspomnieniem. Hashtagi: #Kolei Nadzalewowa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2019-11-20)
 • RobertKoliński Zauważyłem, ale to co innego tam się dzieje - wyjaśniam: "PKP Polskie Linie Kolejowe S. A. realizują w Elblągu inwestycję, w ramach której przebudowywana jest rampa, plac przeładunkowy oraz oświetlenie. Przebudowane obiekty będą miały lepsze parametry. Zadanie ma znaczenie dla celów obronności kraju. Prace zaplanowane są do końca listopada br. Do czasu zakończenia robót wykonawca zobowiązany jest także uprzątnąć teren — poinformowała nas Martyna Janduła z zespołu prasowego PKP Polskie Koleje Linowe. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  RobertKoliński(2019-11-21)
Reklama