UWAGA!

Elbląska świnka-skarbonka

W Elblągu pojawia się ciekawa inicjatywa Stowarzyszenia ESWIP. Wkrótce w Domu Pod Cisem pojawi się prawdziwa świnka-skarbonka do której będzie można własnoręcznie wrzucić datek!

- Chcemy, aby zaangażowani społecznie elblążanie mieli źródło finansowania swoich pomysłów, dlatego uruchamiamy Fundusz Grantowy, taką wspólną elbląską skarbonkę – mówi Arkadiusz Jachimowicz, prezes Stowarzyszenia. – Wszystkie pieniądze pozyskane z 1 % przekażemy na inicjatywy społeczne mieszkańców. Chcemy, aby fundusz w sposób ciągły wspierał takie działania, stąd nasza prośba o 1% podatku, ale też wpłaty darowizn czy zakup cegiełek.

Wkrótce w Domu Pod Cisem pojawi się prawdziwa świnka-skarbonka do której będzie można własnoręcznie wrzucić datek! Więcej o Funduszu Grantowym na stronie www.eswip.pl w zakładce 1%.

Jak przekazać 1% podatku na fundusz grantowy?

 

Rozliczając 1% podatku w polu KRS wpisz 0000001316. Jako Stowarzyszenie ESWIP już teraz dziękujemy za przekazane wsparcie.  


       Projekt "PROOfesjonalny ESWIP - rozwój oparty na kompetencjach" jest finansowany ze środków NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

 

---- artykuł sponsorowany ----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie