UWAGA!

Elbląska youtuberka dzieli się sukcesem z dzieciakami

Elblążanka Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana również jako Red Lipstick Monster, jest najpopularniejsza youtuberką w Polsce. Jako pierwsza kobieta na polskim YouTubie osiągnęła milion subskrypcji. Z tej okazji na swoim kanale zamieściła filmik, w którym dziękuje fanom i rozpoczyna akcję charytatywną na rzecz elbląskiego Domu Dziecka.

Ewa Grzelakowska - Kostoglu od pięciu lat prowadzi vloga, w którym doradza Polkom w sprawach wizażu i makijażu. Elblążanka osiągnęła olbrzymi sukces za sprawą social mediów. Jako pierwsza kobieta w Polsce Red Lipstick Monster otrzymała milion subskrypcji i statuetkę Złotego Przycisku od YouTuba. Blogerka jest również obecna na portalach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników, a profil na Facebooku lubi ponad pół miliona.
       - Jest to dla mnie jeden z najważniejszych momentów w życiu, bo dostałam wyraźny sygnał, że to, co od tylu lat robię, jest doceniane. Nie ma większej satysfakcji, niż świadomość, że moje filmy, moje porady i moje zdanie są komuś przydatne czy zwyczajnie wnoszą odrobinę uśmiechu w jego / jej życie. Swoją wdzięczność za wsparcie ze strony fanów wyraziłam już w typowy dla mnie sposób, nagrywając wideo, ale chcę zrobić więcej. Właśnie dlatego postanowiłam zorganizować akcję charytatywną i przekazać datek na rzecz Domu Dziecka w moim rodzinnym Elblągu. Zachęcam też wszystkich do działania - dziękujmy innym, bądźmy wdzięczni za ich pomoc, ale i sami pomagajmy! - mówi w filmiku do swoich fanów Ewa Grzelakowska-Kostoglu.
       Za każdy komentarz, w którym widzowie napiszą, kto jest dla nich ważny, vlogerka przekaże złotówkę na Dom Dziecka w Elblągu. Zapewnia, że jest przygotowana na 10 tysięcy komentarzy.
      
       Dwa lata temu Red Lipstic Monster udzieliła wywiadu portEl.pl.
      
      
Michał Skorupa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama