UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W przypadku wygranej Tuska w wyborach życzę wszystkim jego wyborcom aby w ich domach rozlokowano pseudouchodzców z Afryki i Azji gdyż ja nie zamierzam za to płacić! Na pewno ubogacą was kulturowo a szczególnie wasze kobiety:) poza tym smacznego jedzenia robaków i tęczowych akcentów. Powodzenia przygłupy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    155
    148
    PartiaOszustów(2023-05-31)
  • @PartiaOszustów - A ja gdy wygra Tusk ( czego pragnie miliony prawdziwych Polaków ) życzę takim jak Ty żeby Wam włosy stanęły dęba na głowie ( jeżeli je macie) a czkawka niech Was co 2 dzień meczy. Nie ma nic piękniejszego jak jawni zwolennicy PiSu, który okradł i zadłużył Polskę jak żaden inny rząd w tym kraju. „ Sprzedali” ( czytaj oddali)Saudyjczykom kurę znosząca złote jajka praktycznie za darmo. Do tego kradną wszystko co się da i obsadzają swoich ludzi na intratnych stanowiskach. Już czas na powrót normalności. Mam nadzieje że Pan Tusk będzie dla Nas Polaków tym kim był Pan Wałęsa i poprowadzi naród do zwycięstwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    54
    Wściekły wyborca(2023-05-31)
  • @PartiaOszustów - W przypadku wygranej PiS utrzymywać będziesz armię patusów 800+ chociaż mogę się mylić. Takie cepy jak Ty podatków nie płacą.
  • @PartiaOszustów - Wyborcom PiS życzymy dobrych wyborów a tobie jako przewodnikowi teorii spiskowych na czele życzymy dokwaterowania na stan kilku pseudokibiców celem lekcji patriotyzmu, księdza na stan takiego JPII że ciągotkami do twoich dzieci. Kogo by dolozyc jeszcze może Czarnka żebyś z żoną nie współżył dla przyjemności tylko zawsze rozrodczo.
  • @Wściekły wyborca - esbekiem i sprzedawczykiem? bo niejaki w jest tym pierwszym a t tym drugim... super masz idoli
  • @PartiaOszustów - No i następnych 250 mld wyłudzonych z vatu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    7
    vbnm,m(2023-05-31)
  • Moi idole kochają Polskę i Polaków. Poza tym są szanowani na całym świecie !!! A Twój idol J K i długopis Prezydent zapewne jest doceniany tylko w Rosji i na Białorusi. Dzięki PiSowi tylko patrzeć jak USA wycofa swoje wojska z Polski, Unia Europejska pozbawi Nas ( ku radości JK i kolesi Ziobry) członkostwa. Wtedy tylko patrzeć jak Putin zaatakuje Polskę. Twój idol i jego kolesie wyjadą z kraju ale Ciebie zostawią. Zacznij się uczyć Rosyjskiego !!!! Widzę że Historia Poldki też jest Ci obca. Przeczytaj i wyciągnij prawidłowe wnioski.3.05.1791r uchwalono pierwszą konstytucję w Europie a drugą w świecie. Uchwalono ja tylko dlatego że oszukano członków sejmu typu PiS. Mamy z takim trudem w tak trudnych czasach uchwaloną przez mądrych i światłych ludzi konstytucję której w obecnych czasach rząd nie respektuje !!!!! Zastanów sie co piszesz !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    17
    Wściekły wyborca(2023-05-31)
  • @PartiaOszustów - Przyjmę i pomogę nie jestem katolikiem wiara mi nie zabrania
  • @PartiaOszustów - pis po to kolesiostwo, szopkę pokazują w mass mediach dla baranów jak bardzo się nie lubią. Oni wszyscy do jednej bramki grają. Wyłączcie TV włączcie myślenie.
  • @Wściekły wyborca - Z tej twojej wściekłości wrodzonej to rozum ci odbiera widzę. może zacznij więcej przebywać na świeżym powietrzu, aby dotlenić umysł ( bo chyba coś tam jeszcze masz ) !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Patriota(2023-06-01)
  • @PartiaOszustów - Pytali się Ciebie czy chcesz sponsorować uchodźców w Ukrainy ? Pytali się Ciebie czy chcesz łożyć na 800+ ? Oprzytomniej bo chyba jad Ci mózg zalał. A jeśli Tusk wygra to znaczy, że ta komisja to wydmuszka. Komisja ds badania wpływów rosyjskich niech się zajmie np. Orlenem. Jakie to lobby powodowało, że ropa, gaz, LPG brano z Rosji. Jakie to lobby rosyjskie nakazywało PiS importować węgiel w ilościach kolosalnie większych niż za poprzedników. Lobby rosyjskie kazało PiS zablokować rozwód OZE ? Aha zapomniałem że nie od badania wpływów rosyjskich jest ta komisja tylko od samosądu. Obrady tejże komisji to będzie taki cyrk jakiego nie było w żadnej komisji śledczej w tym kraju.
  • @Patriota - Rozum to już dawno odebrano wyborcom PiS. Poziom odmóżdżenia i perfekcyjnie stosowanej socjotechniki jest zgoła podobny do Niemiec w dwudziestoleciu międzywojennym. Też ustanowiono wroga wewnątrz kraju, ludzie zaszczuli ludzi, niewygodnym dla partii też się mówiło ale jak nie masz nic za uszami to nie masz się czego bać, a potem jazda z pogromami.
  • @PartiaOszustów - U tak już płacisz pod Płockiem jest już jakieś 6 tys
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Paweł 678(2023-06-01)
  • @PartiaOszustów - a ja tak, tak jak nakazuje religia a nie pseudo pis religia. Pozdrawiam wszystkich bliźnich, bez wyjątku
  • @Wściekły wyborca - Do Wściekły wyborca. Opanowala Cię nie tylko wscieklizna, ale również idiotyzm do n potęgi. Nie ma już dla Ciebie ratunku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Nie współczuję idiotom poli(2023-06-01)
  • @PartiaOszustów - idiotów no one brakuje, gratuluję glupoty
  • @PartiaOszustów - Lepsi uchodźcy z Afryki i Azji niż Ukraińcy, to jest dopiero ruska swołocz
  • @PartiaOszustów - Niech nie wracają!!!!(
Reklama