UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja was wszystkich pogodzę. Za chwile może dojść do sytuacji że pracująca młodzież jak też ich rodzice zaczną tracić pracę i dochody. Wtedy również z dużą pewnością zacznie się problem z wypłata waszego "pińcset +"całego tego darmowego socjalu który PIS wam dał a wy bezmyślnie przyjęliście bo w swojej naiwności nadal myślicie że MANNA to z nieba leci. A potem pojawią sie bardziej poważne problemy takie jak spłata kredytów i rachunków bieżących. Jest z tego oczywiście wyjście, ale złe. Państwo dodrukuje kasy i zrobimy sobie wysoką inflacje, wtedy stracimy wszyscy, nawet ci co są lepiej zabezpieczeni na takie okoliczności. Czas się zastanowić co jest ważniejsze, gospodarka bez której nie ma życia i pandemia z która wszyscy powinni walczyć czy protesty których podłoże da się rozwiązać bez lewackich działaczy którzy gospodarki wam nie zbudują bo nie potrafią co wielokrotnie już udowodnili.
  • "Ja was wszystkich pogodzę. .. ."tak tylko to nie już nie są protesty tylko o aborcję ale właśnie o gospodarkę, nieudolność władzy itd. .. .
  • Ja was wszystkich pogodzę. .. .Po 1989 roku PIS popełniając wiele błędów, zrobił jeden straszny. Upodmiotowił jednostkę i dał jej nadzieje na godne życie bez pracy, dzieląc się z obywatelami nadmiarem pieniędzy co doprowadziło do niepowtarzalnego wzrostu skali roszczeń.
Reklama