UWAGA!

Elblążanin w "Kulisach sławy"

 
Elbląg, W zespole 4Dreamers śpiewa m.in. elblążanin Maks Więckowski
W zespole 4Dreamers śpiewa m.in. elblążanin Maks Więckowski (fot. MS, arch. portEl)

Fani, a może raczej fanki boys bandu 4 Dreamers, w którym występuje elblążanin Maks Więckowski, zasiądą dziś (16 grudnia) przed telewizorami, by obejrzeć "Kulisy sławy". Bohaterami programu TVN będą właśnie członkowie tej grupy.

Zespół 4Dreamers powstał w tym roku, a jego członkami są uczestnicy pierwszej edycji The Voice Kids: Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk.
       Maksymilian Więckowski to 14-letni elblążanin, który pierwsze muzyczne kroki stawiał w Warsztatowej Akademii Musicalowej Pawła Podgórskiego. Młody artysta ma na koncie występ m.in. na benefisie Jana Kobuszewskiego oraz w Gali 15 - lecia Fundacji Polsat. Po powrocie do Elbląga trafił do Młodzieżowego Domu Kultury pod skrzydła Katarzyny Panicz. W zespole „Szalone Małolaty” szybko został liderem. W programie TVP2 The Voice Kids był w drużynie Tomsona i Barona. Z kolegami z drużyn innych jurorów założyli zespół 4Dreamers.
       Dziś o godz. 19.45 w "Kulisach sławy" na TVN będzie można więcej dowiedzieć się o chłopakach, co zapewne ucieszy ich liczne fanki. Także w Elblągu.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama