UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Europejskie staże zawodowe oknem na świat

 
Elbląg, Europejskie staże zawodowe oknem na świat
fot. nadesłana

Wczoraj (5 listopada) w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług odbyła się  konferencja  „Europejskie staże zawodowe oknem na świat”. Przybyli goście mieli możliwość obejrzenia nowych  pracowni zawodowych wyposażonych w ramach projektu pn. „Modernizacja szkolnictwa zawodowego – etap II”.

Doradcy zawodowi ze szkół podstawowych, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2, Hufca Pracy w Elblągu oraz pracodawcy współpracujący ze szkołą  zapoznali się  ze zmianami w szkolnictwie branżowym. Poznali także obecną ofertą kształcenia elbląskich szkół kształcących w zawodach.
             Podczas konferencji zaprezentowano także znaczącą rolę zagranicznych staży zawodowych realizowanych przez uczniów Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu w Niemczech i Hiszpanii. Podkreślono znaczenie staży w zdobywaniu kompetencji zawodowych, ale także kompetencji miękkich - ułatwiających uczniom późniejsze efektywne współdziałanie w środowisku zawodowym.
       Przybyli goście mieli możliwość obejrzenia nowych  pracowni zawodowych wyposażonych w ramach projektu pn. „Modernizacja szkolnictwa zawodowego – etap II”.
          Spotkanie zapoczątkowało trzecią edycję Akademii Młodego Zawodowca 2019/2020 w ZSIŚiU adresowanej do uczniów szkół podstawowych.
        

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama