UWAGA!

Ferie za kulisami

Jak ciekawie spędzić ferie? A może w teatrze? Tam dzieci będą miały okazję zajrzeć za kulisy, porozmawiać z aktorami, charakteryzatorką, odwiedzić pracownie, w których powstają dekoracje i kostiumy. Obejrzą także spektakl „Bajki samograjki”.

Teatr im. Aleksandra Sewruka oraz Stowarzyszenia Animatorów Kultury „Teatr z Bliska” zapraszają dzieci w wieku 11 – 14 lat do spędzenia wolnego czasu w swoim obiekcie. Będzie okazja do zobaczenia pomieszczeń na co dzień niedostępnych dla widza. Dzieci poznają różne zawody teatralne, wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez aktorów, będą miały możliwość spotkania się z ludźmi pracującymi przy tworzeniu spektakli, pobawią się też w scenografa, reżysera, charakteryzatora, aktora.
       Zobaczą, co dzieje się za kulisami, obejrzą spektakl „Bajki Samograjki".
       Opiekunami dzieci będą pedagodzy ze Stowarzyszenia Animatorów Kultury „Teatr z Bliska” oraz aktorzy elbląskiego teatru. Gwarantują oni profesjonalną opiekę i wysoki poziom zajęć.
       Zajęcia odbędą się w dniach 1-3 lutego, w godzinach 9 – 13. Zgłoszenia chętnych przyjmowane będą do 30 stycznia telefonicznie tel. 606-240-656 lub drogą mailową: sak.teatrzbliska@wp.pl. Ilość miejsc ograniczona.
       Przedsięwzięcie współfinansowane jest przez Urząd Miejski w Elblągu.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama