UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • tlumiki sobie kupcie do tego latajacego zlomu co lata i halasuje, albo go przerobcie na lodzie podwodne bo mnie h strzela jak to slysze
  • Haha serio, a gdzie to tak słychać?
  • @Pko - Wszędzie w mieście i poza nim, chyba bardziej poza miastem.
  • @Pko - Od samego ranka do wieczora, szlak nas trafia, nie idzie posiedzieć sobie na zewnątrz, bo gości czy sąsiadów nie słychać. Naprawdę jest to nie do wytrzymania jak lata nad głowami.
  • Zgadzam się. To, że ktoś ma takie hobby, nie oznacza, że całe miasto ma z tego powodu cierpieć!!!!
  • U nas na Sadowej jest okropnie. Warkot zaczyna się w piątek około 12 i trwa do wieczora, w sobotę i niedzielę od 9 do wieczora. Zwariować można. Nawet gości na ogród zaprosić nie można, bo po godzinie mają dosyć.
  • Cieszę się, że ktoś jeszcze to rozumie, bo myślałam, że tylko mnie i mojemu mężowi to przeszkadza. Interweniowałam już w kilku miejscach w tej sprawie i wszędzie słyszałam, że elblążanie są zachwyceni tym warkotem. jak widać, na szczęście nie wszyscy. Właśnie teraz słyszę warkot tego samolotu. i tak będzie przez cały weekend. Elblążanie, może czas zrobić z tym porządek. Nie dajmy się terroryzować.
  • Zalecam wyprowadzenie się do Pcimia Górnego. Cisza forever. Nie ma za co. (A pisze się przez ch, nieuku)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    To tylko ja(2019-09-08)
  • A może to ty jesteś terrorystką narzucjąc swoją wolę innym? Zawsze można ie przeprowadzić, wolność przecież jezd, co nie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    To tylko ja(2019-09-08)
  • @"Zgadzam się. To, że ktoś ma takie hobby, nie oznacza, że całe miasto ma z tego powodu cierpieć!!!!" "Całe miasto". .. pitu, pitu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    To tylko ja(2019-09-08)
Reklama