UWAGA!

Festyn z klaunami

 Elbląg, Festyn z klaunami
(fot. SDK Zakrzewo)

Dzieci z całego Elbląga bawiły się w sobotę na boisku przy ul. Kasprzaka. Imprezę z okazji Dnia Dziecka uatrakcyjniły im zabawy z klaunami Ruphertem i Rico.

Festyn zorganizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury „Zakrzewo” cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. W sobotniej imprezie wzięło udział ponad pięćset maluchów z rodzinami, dopisała również pogoda.
     Podczas trwającego pięć godzin festynu klauni Ruphert i Rico zabawiali dzieci, przygotowując dla nich wiele atrakcyjnych konkursów i zabaw. Były m.in. pociągi, wężyki oraz kolorowe kółka, które poruszały się w rytm muzyki. Dzieciaki wcielały się w role klaunów - otrzymały specjalne czerwone noski, trąbki i czapeczki. Klauni malowali na włosach dzieci kolorowe tęcze, a policjanci z KMP w Elblągu znakowali rowery. Imprezę uświetniły występy zespołów tanecznych działających przy SDK „Zakrzewo”.
     Podczas festynu zorganizowany został konkurs plastyczny „Wakacyjne marzenie”, w którym mali artyści przelewali na kartki swoje marzenia o zbliżającym się lecie i odpoczynku od szkoły.
     Festyn został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu Spółdzielni Mieszkaniowej SM „Zakrzewo” oraz Eurobanku.
     
     
OK

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To ja jeszcze w tym miejscu pochwalę SM Zakrzewo za tak wspaniałą impreze! Brawo! Oby inni brali z Was przykład! I podziękowania dla clownów - osoby ze wspaniałym podejściem do dzieci. Umieli pokierować zabawą tak, abo panował przy okazji porządek. I konkursy były z pomysłem, poziomem dostosewane do różnych grup wiekowych. Za to minus dla policji. Pani, która znakowała rowerek mojej córki krótko mówiąc traktowała nas przedmiotowo. A dziecko tak liczyło na spotkanie z policjantem. MOgłoby to zaprocentować, tzn obraz mądrej policji w oczak dorastającegu urzytkownika dróg - szkoda :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MamaCórki(2006-06-06)
Reklama