UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Filantrop Roku 2010

Elbląg, Filantrop Roku 2010
fot. AD

Podczas wczorajszej (30 maja) XI Gali Filantropa Roku poznaliśmy tegorocznego Filantropa Roku. Kapituła Konkursu przyznała zaszczytny tytuł Dorocie Wcisła. Czym zasłużyła się, otrzymując tytuł Filantropa Roku 2010? Zobacz zdjęcia z gali.

Zgodnie z regulaminem, konkursu tytuł „Filantropa Roku” może otrzymać przedsiębiorca, osoba fizyczna, firma prywatna lub państwowa, która w roku 2010 w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych oraz instytucji użyteczności publicznej z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego oraz osób prywatnych. Tym też kierowała się Kapituła Konkursu, która dokonała wyboru tegorocznego laureata.
       Spośród złożonych zgłoszeń w Konkursie o tytuł Filantropa Roku niezależna od Fundacji Kapituła postanowiła nagrodzić tym tytułem Dorotę Wcisłę. Zgłoszeń jej kandydatury dokonały różne podmioty oraz osoby prywatne, z których wynika, że tegoroczny Filantrop Roku działa dobroczynnie od kilku lat. Przede wszystkim jest zaangażowana na rzecz chorych, potrzebujących dzieci. Dzięki jej pomocy w gromadzeniu środków finansowych z różnych firm, instytucji i osób prywatnych, a także własnych środków, możliwa była rehabilitacja Michałka, Magdy oraz Julii. Pomagała i wspierała także ich rodziny w trudnych chwilach. Dorota Wcisła poprzez osobiste zaangażowanie i pomoc w organizacji różnych imprez charytatywnych przyczyniała się do pozyskiwania pieniędzy na rehabilitację dzieci, również z zagranicy. Dzięki jej staraniom dokonano remontu i zakupiono sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci.
      
      
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Wstydu nie macie!!!Toż to czysty przejaw kumoterstwa. Same ogólniki. Żądam konkretnych informacji-ile, od kogo, dla kogo, kiedy, z kim współpracowała?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ~a fuj(2011-05-31)
 • Masło maślane a gdzie konkrety
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fgfgfgf(2011-05-31)
 • filantropy filantropom zgotowały tą galę; D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zatwierdzam redaktor(2011-05-31)
 • i przez takie decyzje zarówno tytuł jak i cała ta Fundacja skompromitowała się całkowicie. Już ani złotówki nie przekaże na tą organiizację.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zatroskany(2011-05-31)
 • Spośród nominowanych znam działalność pp. Przybylskich i p. Badysiaka. Moim zdaniem, filantrop to osoba, która swoje własne pieniądze przeznacza na rzecz innych. Wiem, że oni to robią.
 • Wstyd, wstyd, wstyd! A cóż takiego zrobiła pani Wcisło, oprócz tego, że jest żoną przewodniczącego rady miejskiej? Strzał w kolano PO. Tak się nie poprawia piaru.
 • No i mamy przykład lobbingu PO z ratusza, bo jak inaczej tłumaczyć tą nagrodę, dla żony pana przewodniczącego RM ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Generallo(2011-05-31)
 • Gratuluje zwycięzcom i warto wspomnieć koncert naszej Orkiestry i RR, był wspaniały.
 • Filantropia i działalność charytatywna to niby to samo ale nie do końca. Dziś filantropia to działalność polegająca na finansowaniu własnej działalności charytatywnej z własnych zasobów finansowych. Jednak w cywilizowanym świecie ludzie Ci zachowują anonimowość.
 • nie sadze zeby laureatka finasowała cokolwiek z WŁASNYCH zasobów finansowych, no ale cóż jakie miasto taki filantrop, trudno!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  skonfudowany(2011-06-01)
 • Każdy z Was może się zaangażować, ale lepiej pisać anonimowo, a jeszcze lepiej kogoś przy okazji opluć. Na terenie naszego miasta znam wiele osób zaangażowanych w działalność charytatywną, w tym Dorotę Wcisła, szkoda, że nie zadacie sobie trochę trudu, żeby coś się o tym dowiedzieć zanim napiszecie trochę bzdur na dany temat.
 • A ja wbrew werdyktom kapituły z całym bagażem sympatii i najlepszych życzeń jestem dla Państwa Przybylskich. Dużo ZDROWIA dla szanownych Państwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  poezja górą(2011-06-01)
Reklama