UWAGA!

FotoreportEl z dodatkowymi nagrodami

 
Elbląg, FotoreportEl z dodatkowymi nagrodami
fot.caramba.To pierwsze w tym roku zdjęcie przesłane na konkurs FotoreportEl.

W styczniu w konkursie FotoreportEl fundujemy dodatkowe nagrody - trzy kalendarze na 2013 rok  ze zdjęciami Czytelników z konkursu "Fotka Miesiąca". Zdjęcia są po prostu piękne! A tematów nie powinno brakować, chociażby tych z sylwestrowej nocy lub z pierwszego dnia Nowego Roku. Elbląskie Morsy wiedziały, jak go spędzić. Zobacz kalendarz.

W przeciwieństwie do popularnej "Fotki miesiąca" w konkursie nie są brane pod uwagę walory artystyczne zdjęcia, chociaż są one mile widziane. Liczą się głównie umiejętność uchwycenia chwili, znalezienia się z aparatem (także komórkowym) we właściwym miejscu o właściwym czasie. Oczekujemy na zdjęcia, które intrygują, fascynują, niepokoją, alarmują, irytują lub po prostu dokumentują jakieś wydarzenie.
       Zakres tematów jest nieograniczony - od wyjątkowo "efektownej" dziury w asfalcie po wydarzenia natury artystycznej czy sportowej. Przy ocenie zdjęcia kolegium redakcyjne portElu, które będzie wskazywać co miesiąc zwycięzcę, weźmie pod uwagę przede wszystkim stopień zainteresowania i emocji jakie ono wzbudziło. Na zwycięzcę każdej edycji konkursu czeka nagroda w wysokości 111,11 zł.
       Zdjęcia konkursowe można zamieszczać przy pomocy specjalnego formularza. Po zatwierdzeniu przez redakcję będą opublikowane w dziale "FotoreportEl".
       Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem konkursu.

 


      

Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama