UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Może jak Panowie z SG tak bardzo chcą wykonywać czynności policji to niech sie tam zglosza, bo zuwazylem ze ostatnio nie maja czasu na swoje ustawowe zadania tylko sobie znaleźli inny sposób robienia wyników. Dajcie uprawnienia kontroli pojazdów kazdej parafi i co laska za wykroczenie, albo najlepiej niech każdy obywatel zacznie kontrolować kierowco za proces tego co wniesie do budżetu...
  • najlepiej jakby pijani jezdzili dla ciebie SG ma w ustawowych zadaniach realizacje zadan z zakresu wykroczeń i przestepstw a art 129 prd zezwala im na ujawnianie kieeujacych na podwojnym gazie....wiec dobrze ze eliminuja nietrzezwych i pomagaja policji kora czesto musi jezdzic na interewnecje do biegajacych psow itp.
  • najlepiej jakby pijani jezdzili dla ciebie SG ma w ustawowych zadaniach realizacje zadan z zakresu wykroczeń i przestepstw a art 129 prd zezwala im na ujawnianie kierujacych na podwojnym gazie....wiec dobrze ze eliminuja nietrzezwych i pomagaja policji ktora czesto musi jezdzic na interewnecje do biegajacych psów itp.
Reklama