UWAGA!

Galeria pod psem i kotem (odc. 116)

 Elbląg, Galeria pod psem i kotem  (odc. 116)
fot.arch.schroniska dla zwierząt

Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Dzisiaj przedstawiamy wam kotkę Romę i psa Cziro.

Roma trafiła do schroniska 26 maja tego roku z terenu Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 na ulicy Robotniczej, gdzie przybłąkała się kilka dni wcześniej. Roma to dorosła, oswojona i przyjazna w stosunku do ludzi kotka. Czeka na kochających właścicieli. Kto da jej nowy dom? 

Cziro po raz pierwszy trafił do schroniska w sierpniu 2018 roku. Miał wtedy około 7 miesięcy. Szybko został adoptowany, niestety dwa lata później - w sierpniu 2020 - oddano go z powrotem do schroniska. Jako powód oddania psa podano jego "bezpodstawną agresję wobec właścicieli, innych ludzi oraz zwierząt". Z relacji dotychczasowej opiekunki psa wynika m.in., że Cziro, pomimo podjętego szkolenia behawioralnego, potrafi bez powodu i bez ostrzeżenia zaatakować głaszczącą go rękę. Jest również bardzo hałaśliwy - głośnym szczekaniem reaguje na dźwięki typu kichnięcie, hałas na klatce schodowej. Pracownicy schroniska zdają sobie sprawę, że trudno będzie znaleźć nowy dom dla Cziro, nie zamierzają się jednak poddać! Piesek jest mały i młody - ma niespełna 3 lata. Potrzebuje tylko stanowczego, zrównoważonego i prowadzącego spokojny tryb życia opiekuna, który będzie potrafił nad nim zapanować. Kto go przygarnie? Informacje o adopcji

 

oprac.daw

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama