UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Och jacy Wy jesteście poszkodowani przez kontrolerów i jacy to oni są źli. .. Jeżdżę codziennie autobusami i NIGDY nie miałem problemu z żadnym kontrolerem. Zasłanianie ręką kasowników? Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Nigdy też nie spotkałem się z chamstwem z ich strony. Polecam też ściągnięcie sobie aplikacji MoBILET, albo wyrobienie EKM - zapomnicie o problemach z dostępnością biletów, niedziałającymi kasownikami, mitycznym zasłanianiem ręką kasowników itd. No i o wiele taniej, niż tradycyjne bilety.
  • widzisz się nie spotkałeś a ja się spotkałem, co prawda nie było żadnej sytuacji, że ktoś zasłaniał kasownik niemniej jedną młodą dziewczynkę kobieta "kanar" doprowadziła do łez. .chciała podjechać 1 przystanek bez biletu. Winna kupić ten bilet. .. pewnie miała pieniądzę, wiem, iż nie można doprowadzać do totalnego "bezprawia", ale ku. .. .nie mieć serca i doprowadzić młodą dziewczynkę do płaczu i być taką znieczulicą gdzie ludzie mówili żeby odpuściła. .. no trochę chore, niemniej jak ktoś wspomniał praca mega ZJE. .. A. Nikt nie jest w swoim życiu biały a wierzę w karmę :) prędzej czy później Panią też to dosięgnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    MałyAleSzatan(2016-03-04)
  • Odległości między przystankami to góra 10 minut drogi na pieszo dla takiej dziewczynki. Mogła się spokojnie przejść i krzywda by się jej nie stała. A tysiące takich biednych dziewczynek, co chcą "tylko jeden przystanek", to kilkadziesiąt tysięcy złotych straty. Nie mam zamiaru sponsorować przejazdu takim cwaniaczkom. Płakała, bo tym razem się nie udało podjechać na krzywy ryj, och jak mi jej żal, chyba sam się popłaczę.
Reklama