UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gdyby na taki krok zdobyła się ekipa promowana przez p. Włodka to byłoby ok, że robią to pisowcy w swoim stylu wcale nie najgorszym to już jest ble. Ja zaś zdecydowanie trzymam kciuki za odbudowanie krajowych mediów za pomocą polskich inwestorów. Pis odejdzie kiedyś a wtedy koledzy właściciela Portelu będą znów wyprzedawać spółki skarbu państwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    75
    65
    lokalks(2020-12-09)
  • @lokalks - Pisiory lecą w kulki, a poprzedniej władzy nawet do głowy nie przyszło, żeby kupować sobie własny koncern medialny. Więc nie chrzań człowieku głupot.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    74
    35
    patriot(2020-12-09)
  • @patriot - glupoty to ty chrzanisz po co poprzedniej ekipie media skoro maja niemieckie po co poprzedniej ekipie lotniska skoro maja niemieckie itd
  • @lokalks - Ta ekipa by tego nie zrobiła. PiS idzie drogą Rosji i Węgier. Podobno 7 mln zysku miał koncern medialny za 2019.Interes życia Orlen ubił!!!!!
  • @patriot - A Platforma i tym podobne partie kupili sobie dużo wcześniej głosy Onetu PortElu Wyborczej itp. Finansują ich pseudo biznesmeni z UE i Polski. O niewolników-białych murzynów dba Państwo i bardzo dobrze. Kto ma zadbać o świadomość "murzynów".
  • @patriot - nie musieli bo niemcy kupiłi i ich głaskali, a z nimi wszystkie media w jedną trąbie dmuchały, a PIS bardzo dobrze, mam nadzieję że tych szubrawców i sprzedawczyków na bryk wywalą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    DO ODSNIEŻANIA(2020-12-09)
  • @lokalks - Włodek a ciebie też pisiory wykupiły? Fajnie by było nie czytać twoich "kopiuj- wklek z wyborczej". ..
  • Wolałbyś coś od braci Karnowskich? Ja tam wolę poczytać pana Włodka, niż tych pacanów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    7
    polonistka(2020-12-09)
  • @polonistka - Włodek się zaczerwieni, że ma taką "oddaną"czytelniczkę.
  • @polonistka - Wolę Karkowskich. Wyższy poziom. Może redaktor napisze jak wygląda rynek prasowy w Niemczech i w czyich jest rękach. Trochę odwagi.
Reklama