UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Uuuó, cenzura na PortEL-u, bo komentarz nie bardzo neoliberalny? Nieładnie. Tym bardziej, kiedy uderza się w święte tony wolności prasy i słowa, bo wtedy to już mocno hiPOkryzją zalatuje:) Hashtagi: #STOPcenzurzeNaPortelu, #PiSieDzialaj, #xD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • @RobertKoliński - Wy Koliński lepiej skorzystajcie z prawa do milczenia. To, że was tu tak długo tolerują, to najlepszy dowód na liberalne podejście portelu do komentarzy.
  • @RobertKoliński - Koliński, lepiej powiedz ile razy żądałeś od redakcji portelu ocenzurowania wpisów dotyczących twojej szlachetnej osoby. Wtedy to była uzasadniona cenzura hipokryto?!
  • RobertKoliński Neoliberalne. Bo jak wiadomo, wolność słowa opiera się na tym, że lewaki mogą ***** PiS, kiedy "mądrość etapu"tego wymaga, ale kiedy trzeba i należy ***** PO, a w zasadzie cały PO-PiS, którego obecna sytuacja jest zasługą, to wtedy"LEWAKI DUDA CICHO!!1,bo się neoliberałom drobne w kieszeni nie zgadzają:)Jesteście jeszcze gorsi od tego PiSu, który może i siermiężny, ale jednak częściej z #RiGCz-em decyzje pożyteczne dla państwa i kraju podejmuje, niż wy wycierający sobie załgane fizys imponderabiliami, za to z sumieniem, rzetelnością, wolnością, rozumem i praworządnością nie mający nic wspólnego:)Czysta hiPOkryzja:) Hashtagi: #STOPcenzurzeNaPortelu, #PiSieDzialaj, #xD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • RobertKoliński Całkiem sporo - za każdym razem domagając się usunięcia wyłącznie bluzgów prawicowej patologii. Waszych komentarzy, o ile są nawet pełne inwektyw, ale nie łamią prawa i nie pomawiają, to nawet nie klikam, bo przynajmniej pośmiać się mogę z ubogich na rozumie, a i daje to całkiem niezły obraz waszej niemocy intelektualnej:)Tak że nie, to nie cenzura:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • @RobertKoliński - Ciężko mi i ngdy nie spodziewałem się że to nastąpi, ale tu, w tym temacie, zgadzam się z Kolińskim. Aż klawisze palce mi parzyły ale jakoś musiałem to napisać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    znudzonytymszczekaniem(2020-12-09)
  • RobertKoliński @znudzonytymszczekaniem - Dzięki:)Najbardziej - oprócz merytorycznych i postępowych - to lubię takie właśnie komentarze; to w sumie dla nich tu się z temi PO-PiSowemi trollami jeszcze użeram; ) Hashtagi: #Educate, #Agitate, #Organize
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • @RobertKoliński - Nie dziękuj. Wiele razy tu po tobie pojechałem zdrowo. Ale nie możemy być spod jednej sztancy. Byłoby nudno.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    znudzonytymszczekaniem(2020-12-09)
Reklama