UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie, nie. .. Pani Mario! Zupełnie się z Panią nie zgadzam. Rozumiem rozgoryczenie, że Elbląg nie jest Doliną Krzemową ani Emiratem Arabskim. Nie jest, bo nie jest. Takie sobie wybraliśmy miejsce do życia: powiatowe miasto średniej wielkości i nasze ambicje trzeba mierzyć tą miarą. Za rozbudzone fantazje płaci się głęboką frustracją, a nawet depresją. A wczytując się w Pani program wyborczy dla Elbląga, przypominam, że Kanał Elbląski, Malbork i Frombork nie są położone w Elblągu, natomiast w sprawach budżetowych znalazła Pani oszczędności w wysokości 0,07%, z którymi się zresztą nie zgadzam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    cogito(2020-05-15)
  • @cogito - Riposta niezbyt celna bo trudno uznać realizm zawarty w słowach felietonu Pani Marii za rozbudzanie fantazji w mieszkańcach tego zaścianka. . Ale mam również nadzieje że ktoś w następnym felietonie odnajdzie w sobie odwagę i zamieści nieco więcej prawdy o ekonomicznych i gospodarczych trudnościach tego miasta w którym jedna kadencja trwa co najmniej dwadzieścia lat.
Reklama