UWAGA!

Godny Naśladowania IKS Atak

 Elbląg, Godny Naśladowania IKS Atak
fot. nadesłana

Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” został laureatem XI edycji Konkursu „Godni Naśladowania” w kategorii na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego o charakterze międzynarodowym, za współpracę zagraniczną w obszarze sportu jako sposób na aktywizację i integrację osób niepełnosprawnych.

Zarząd Integracyjnego Klubu Sportowego „ATAK” został zaproszony na uroczystą Galę XI edycji Konkursu „Godni Naśladowania”, która odbyła się 10 września, godz. 17 w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie. Konkurs „Godni Naśladowania” organizowany jest  przez Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Ideą konkursu jest promowanie najlepszych inicjatyw społecznych w regionie. Podczas tegorocznej Gali przyznane zostany nagrody w siedmiu kategoriach: na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego, na najlepszą inicjatywę samorządu lokalnego województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi, na najlepiej działający podmiot dialogu społecznego i obywatelskiego województwa warmińsko-mazurskiego, na najlepszą inicjatywę na rzecz osób starszych w województwie warmińsko-mazurskim, animator społeczny, na najlepszy produkt ekonomii społecznej województwa warmińsko-mazurskiego, na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego o charakterze międzynarodowym.
       Pragniemy poinformować, że Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” został laureatem w kategorii na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko – mazurskiego o charakterze międzynarodowym za współpracę zagraniczną w obszarze sportu jako sposób na aktywizację i integrację osób niepełnosprawnych.
      
IKS Atak

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama