UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Takimi samochodami za 1.500 zł to tylko taki element może jeździć. Przez to że za cenę roweru można kupić samochód na naszych drogach pełno "piwoszy" co to nawadniają się jedynie browarem. Samochody na łysych oponach, bez sprawnych amortyzatorów ( bo komplet droższy niż cały golf ), bez doświadczenia bo to najczęściej pierwszy samochód w rodzinie od czasu ucieczki z PGRu. Możecie się obrażać. .. .prawda jest taka że nie każdego stać na samochód i omijanie tego przez kupowanie samochodów w cenie roweru powoduje tylko takie przypadki jak ten opisany.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  8
  bidawgolfie(2013-11-17)
 • A nie pomyślałeś/aś przypadkiem, że ktoś kogo nie stać na auto za 50 tyś. a w większości przypadków tak właśnie jest ! To samochód za 1500zł. to jedyna możliwość żeby dojechać do pracy aby zarobić na utrzymanie całej rodziny, albo w nocy do lekarza kiedy dziecko dostaje mocnej gorączki i apap nie działa. .. Nie ważne kto jakie ma auto, ważne natomiast co i ile ma się w głowie! Bo pijaki jeżdżą również bardzo drogimi samochodami! MYŚLENIE NIE BOLI !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  7
  KrzysiekElbląg(2013-11-17)
 • A gdyby taki nawalony jechał Lexusem czy innym Astonem, ze sprawnymi amortyzatorami i super oponami, stracił panowanie i wjechał na chodnik w grupę dzieci to co???!!! Samochódem za dużą kasę poinformowałby rodziców, że zabił dziecko. .. CXzłowieku zastanów się o co chodzi, masz komis drogich aut??? Co to ma do rzeczy, tu chodzi o problem alkoholu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  2
  niekumam(2013-11-17)
Reklama