UWAGA!

HADM Gramatowski - Oryginalne Części

2018-06-18
07:00
 

Oryginalne części Skoda, Citroen, Kia, Volkswagen, Seat, Audi i Peugeot do nabycia w naszych salonach w Elblągu i Starogardzie Gdańskim. Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiednich komponentów do Państwa samochodów.

Jako autoryzowany dealer marek Skoda i Citroen w Elblągu, oraz Skoda i Kia w Starogardzie Gdańskim posiadamy w swojej ofercie również oryginale części do aut marek Volkswagen, Seat, Audi i Peugeot. Oferowane przez nas części posiadają pełną gwarancję producenta.
      
       Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, grupa Volkswagen oferuje również części typu Economy - produkowane są przy zastosowaniu technologii i niezawodności procesów produkcyjnych koncernu Volkswagen AG. Są to części, przeznaczone do samochodów, od których produkcji minęło co najmniej 5 lat. Części „Economy” to oryginalne elementy w niższej cenie z certyfikatem Volkswagen.

 


       Również marka Kia posiada drugą linię części eksploatacyjnych, tzw. Ekonomicznych, dedykowanych do samochodów po okresie gwarancji.
      
       Grupa PSA oferuje części z gamy produktów EUROREPAR, skierowana jest do klientów, posiadających samochody w wieku powyżej 3 lat i poszukujących korzystnej relacji jakości do ceny. Jest to więc oferta części zamiennych, która pozwoli efektywnie serwisować auto za niewygórowaną cenę.
      
      

Autoryzowany Dealer HADM Gramatowski
      
       ul. Warszawska 87
       82-300 Elbląg
      
       Skoda 55 235 24 57
       Citroen 55 230 40 73
      
       www.hadm.pl
      

      
----------------Art. sponsorowany------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej