UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

I Międzynarodowe Triennale Bursztynu

 
Elbląg, I Międzynarodowe Triennale Bursztynu

Powiat Braniewski i Stowarzyszenie Dom Warmiński we współpracy z Agencją Marketingowo-Reklamową Lider organizują konkurs "I Międzynarodowe Triennale Bursztynu". Jest to wydarzenie kulturalne promujące naturalny polski surowiec, jakim jest bursztyn.

Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie osoby, które zgłoszą do konkursu swoje dwa autorskie wyroby wykonane z bursztynu. Prace mogą być wykonane w dowolnej formie, przy wykorzystaniu dowolnych technik. Wyroby należy dostarczyć w terminie od 25 lipca do 12 sierpnia na adres: Agencja Marketingowo-Reklamowa Lider Sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 31/3, 82-300 Elbląg.
       Zwieńczeniem niniejszego konkursu będzie wystawa, która odbędzie się w dniach 20-27 sierpnia. Podczas uroczystego otwarcia wystawy Starosta Braniewski Krzysztof Kowalski wręczy nagrody rzeczowe zwycięzcom konkursu.
       Regulamin imprezy jest dostępny w siedzibie Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje można uzyskać również pod numerem telefonu 55 236 40 20 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: lider@elblag.com.pl oraz na stronie internetowej www.powiat-braniewo.pl.
       Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie oraz do obejrzenia eksponowanej później wystawy.
       Konkurs i wystawa są realizowane w ramach przedsięwzięcia I Międzynarodowe Triennale Bursztynu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.
      
Grzegorz Lewko
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama