UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cyt. „Michał Missan, przewodniczący klubu radnych Koalicji Obywatelskiej - W mojej ocenie nie możemy dopuścić, aby Góra Chrobrego nie miała przyszłości. Jest to przecież jedna z atrakcji, dla których przyjeżdżali do nas mieszkańcy Trójmiasta i nie tylko, także Rosjanie, którzy chcieli skorzystać z istniejącej tam infrastruktury. Była to swoista atrakcja, których przecież w Elblągu nie ma aż tak dużo, a i mieszkańcy Elbląga chętnie korzystali ze stoku. Mówiłem o tym wielokrotnie zarówno podczas kampanii prezydenckiej jak i po wyborach. ” Jak to człek tak sobie powie, a internet zapamięta!
  • Missanowi nie można ufać
Reklama