UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ich prace ozdobią policyjny kalendarz

 
Elbląg, Ich prace ozdobią policyjny  kalendarz
fot. policja

Dziś (17 czerwca) w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu wręczono nagrody 12 laureatom konkursu plastycznego dla dzieci - „Bezpieczni w Ruchu Drogowym”. Była to już 20. edycja tego konkursu. Nagrodzone prace trafią do kalendarza na 2020 rok.

Podczas spotkania dzieci otrzymały nagrody z rąk: mł. insp. Tomasza Piaskowskiego (I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu) oraz Izabeli Nowaczyk z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, plecaki z wyposażeniem szkolno-wakacyjnym.
       Dodatkową nagrodą dla całej grupy zwycięzców będzie zamieszczenie 12 prac w kalendarzu na 2020 rok. Publikacja będzie wysyłana do różnych instytucji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, a także do zagranicznych miast partnerskich.
      
       Lista laureatów:

       Nikola Głuszyk SP Rogajny
       Martyna Tucka SP Godkowo
       Julian Łasiński SP 1 Elbląg
       Julia Ziółkowska SP 14 Elbląg
       Wiktoria Kukulska SP 21 Elbląg
       Hanna Szilling SP 9 Elbląg
       Wiesiu Kalinowski SP 3 Pasłęk
       Anna Pietrzyk SP 19 Elbląg
       Jessica Zep SP 15 Elbląg
       Jakub Witkowski SP Elbląg
       Mia Piaskowska SP Żurawiec
       Antonina Soszyńska SP Żurawiec
       Wszystkim wyróżnionym dzieciom i ich opiekunom szkolnym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu. Kolejny konkurs odbędzie się wiosną 2020r.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama