UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Budowę połączenia Akacjowej z Lotniczą?? Przecież już to od paru lat jest zbudowane, czy od nowa chcą to budować.
  • Jest prowizoryczne połączenie wyłożone płytami betonowymi. Są pozostałości bramy do WZLot, brakuje oświetlenia, chodnika i ścieżki dla rowerów. Tam jest sporo do zrobienia, kolego.
  • Asfalt jest przejazd jest (dziury są nie tak straszne), zapytałem czy będą robić odnowa - bo pierwszy raz słyszę, by tam budować przejazd, a do zrobienia sporo to jest w całym mieście.
  • Dziura na dziurze.
Reklama