UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Patrzac pod katem sanitarnym to taka jadlodzielnia to duże ryzyko chorób i pasożytów układu pokarmowego. Do jedzenia zbiorowego określone są jasne przepisy które każda placówka czy to restauracja, szkoła czy inne tego typu musza przestrzegać, a tu ludzie przynoszą jedzenie. Nie wiadomo kto je robił czy był chory na coś czy w odpowiednich warunkach było to robione, czy z produktów zdatnych do spożycia nawet i zatrute to może być. Inicjatywa fajna ale moim zdaniem trochę nie higieniczna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  17
  Michalina 93(2021-02-26)
 • @Michalina 93 - Jak będziesz kiedyś głodna, ale tak naprawdę głodna, że nie będziesz już w stanie znieść bólu (tak, głód boli)to uwierz że wpier****sz z takiej niehigienicznej lodówki wszystko cokolwiek by się w niej nie znajdowało. Jeśli nie musisz korzystać z tej lodówki to się ciesz i przestań pie***lić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  1
  Actros(2021-02-26)
 • @Actros - sama prawda, pod nocnym kebabem słychać te głodowe wycia wygłodzonych ludzi, na pewno wyją tak z bólu, . .. lecz się kobieto póki czas
 • @Actros - czyli jak z głodu ktos wyje to można go karmic byle czym bo i tak to zje ? to niesłychanie cenna uwaga, dziękujemy za wkład myśli lewackiej w problem dożywiana ludzi biednych, zapewne odkrycie poczyniono w oparciu o wspomnienia więźniów obozów koncentracyjnych, to tłumaczy wszystko, tylko pomija fakt, że biedni ludzie są tacy sami jak inni ludzie i mają takie same prawa i nie wolno ich mimo biedy, karmić byle czym, to nie Niemcy hitlerowskie tylko Polska rok 2021
 • @Hjkkt - Nie odróżniasz głodu, takiego prawdziwego od zwykłej zachcianki, głodu po alkoholu, zwyczajnej potrzeby dostarczenia szamy dla organizmu?
 • @Fhjm - To załóż całodobową jadłodajnię dla ludzi biednych, jednocześnie zapewniając im anonimowość. Dlaczego uważasz, że komuś chce się iść do tej lodówki i wstawić do niej byle co. Serio? Pewnie z własnego doświadczenia, bo normalni ludzie nie wpadają na takie pomysły.
Reklama