UWAGA!

Jak pobudzić siły, które pomogą czynić dobro

Centrum kultury Światowid zaprasza na bezpłatne warsztaty pn. „Kalos Kagathos - Warsztaty rozwoju osobistego". Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się w czwartek 29 maja o godz. 19, uczestnicy wezmą udział w ćwiczeniach grupowych, które mają na celu pobudzenie sił, które odpowiedzialne są za czynienie dobra.

- Celem warsztatów jest rozwinięcie tego, co dobre jest w nas od zawsze, pobudzenie sił, które są odpowiedzialne za czynienie dobra, ale także nawiązanie lepszych kontaktów z własnym ciałem i duszą po to, by otworzyć się na drugiego człowieka - mówi Bogusław Tołwiński prowadzący warsztaty.
     Warsztaty adresowane są do osób poszukujących pozytywnych doznań w grupie innych osób. Podczas spotkania uczestnicy nauczą się jak patrzeć na świat otwartym umysłem i radosnym sercem, a nie tylko logicznym myśleniem.
     Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 maja o godz.19 w sali nr 38 na I p. Światowida. Wszyscy ci, którzy chcą wziąć w nim udział, proszeni są o telefoniczny kontakt z Bogusławem Tołwińskim 601-830-477 lub kontakt e-mailowy btolwinski@o2.pl. Na pierwsze spotkanie należy wziąć zeszyt i ołówek.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Brawo Boguś!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  koleżanka z pracy(2008-05-21)
 • poszłabym na takie coś ale jakby chodziło o zło. dobro jest do dupy
 • Dobro można pobudzić za $ tak samo jak zło; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  filozof(2008-05-22)
 • i po co czekać tak długo ? /// dobro właśnie zostało poruszone /// dzisiaj /// amelka
 • zabobony i gusla. jak ktos nie ma tego wszystkiego w sobie to sie tego za chiny ludowe nie nauczy. bo dobrym i otwartym na ludzi sie jest albo nie jest. nawet resocjalizacja nie zrobi z diabla aniola. a te warsztaty to jest dobry pretekst wyrwania pieniedzy z kasy miejskiej. a ciekawe czy jako uczestnik kursu dostane dyplom lub swiadectwo o jego ukonczeniu. i czy ten papier mi zagwarantuje ze juz do konca zycia bedzie mi lepiej ??? a jesli nie to w razie czego reklamacje sa przyjmowane?
Reklama